התקשרו: 054-3003469

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים:

  מדבקות פוליאסטר

  מדבקות פוליאסטר מספקות את המענה המתאים בשעה שאתם מחפשים אחר מדבקה שתהיה עמידה, איכותית ויפה. את המדבקות הללו ניתן יהיה ליצור בעזרתה של חברת תוויות איכות בע”מ. חברתנו מובילה את תחומה מאז שנת 1980 ותעמיד לשירותכם את אנשי המקצוע המנוסים והמיומנים ביותר אשר יעשו את כל הניתן בכדי להעניק לכם את המענה המדויק לכל בקשה או העדפה עיצובית שלכם.

  מדבקות פוליאסטר – נקודות שכדאי להכיר

  מדבקות פוליאסטר מהוות את הפתרון המושלם בעבור הצורך במדבקות אשר עמידות בתנאי חוץ קשים, זאת לרבות עמידות בטמפרטורה גבוהה ועמידות בממיסים שונים. סיבולת ייחודית זו הופכת את המדבקות ליעילות במיוחד גם בתנאים משתנים. להלן מספר נקודות שכדאי יהיה להכיר בנוגע למדבקות המרשימות הללו:

  ניתן יהיה ליצור את המדבקות הללו בכל גודל, צורה וצבע שרק תרצו.

  מדבקות אלו מיוצרות מחומר פלסטי דק, שקוף או אטום, שכבת דבק נייר סיליקון.

  רבים בוחרים במדבקות פוליאסטר מפני שמספקת עמידות רבה גם בפני קרינת UV, כימיקלים וכיו”ב.

  יש אפשרות לבצע גם למינציה מפוליאסטר שתספק הגנה מירבית למדבקה.

  מדבקות הפוליאסטר מתאימות במיוחד למוצרי חשמל שונים ולסוללות, כיסויי מסך בעבור טלפונים ניידים, מנועים, הגנה בפני מרכיבים חזקים של מוצרי קוסמטיקה ושלל נוסף של מוצרים אחרים.

  בדומה למדבקות אחרות, ניתן יהיה להעניק למדבקה כל עיצוב שתרצו, כל צבע או תוכן אותו אתם מעוניינים להדפיס עליה.

  מדבקות פוליאסטר הינן זמינות גם בגלילים וגם בגיליונות וניתנות לייצור איכותי בדרכים שונות ומגוונות.

  מדבקות פוליאסטר להדפסה איכותית

  תוויות איכות בע”מ עומדת בשמחה לרשות לקוחותיה מזה ארבעת העשורים האחרונים ומקפידה על עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ומקצועיות בכל פרויקט. חברתנו מקפידה על ביצוע עבודתה בצורה המדויקת אשר תואמת את כל דרישותיו וצרכיו של הלקוח, זאת על ידי השלמת בדיקות בקרת איכות קפדנית בכל שלבי הייצור של המדבקות בהן אתם מעוניינים. צרו קשר עם חברתנו כבר היום באתר או במספר הטלפון 054-3003469.

  הדפסת מדבקות פוליאסטר

  מדבקות פוליאסטר הן מדבקות בעלות תכונות מיוחדות. מדבקות אלו עמידות בחום גבוה ומתאימות להדבקה על גופי חימום שונים, כגון: תנורים, גלאים, שנאים, טלוויזיה, גופי תאורה, ועוד. מדבקות אלו לא משנות את צורתן וצבעם, ומתאימות את עצמן לתנאים הנדרשים, ועומדת בתקנים המחמירים. הכירו את תוויות איכות בע”מ החברה שמתמחה ביצור מדבקות הפוליאסטר האיכותיות ביותר בשוק.

  מדבקות עמידות מפוליאסטר בתנאים קיצוניים

  מדבקות פוליאסטר מצוינות לתנאים הקשורים לתנאי מזג אוויר קיצוניים, דרישות לביצועים מעולים, עמידות מורחבת, סביבות של טמפרטורות מאוד גבוהות או מאוד נמוכות, ויישומים הדורשים יציבות ממדית והגנתית, כגון מדבקות לסוללות, מדבקות למנוע או כיסויי מסך לטלפונים סלולאריים.

  בצמידות לדבק בעל רגישות לחץ מתאימה, מדבקות הפוליאסטר הן בעלות אורך חיים ביצועי של שנתיים ויותר בסביבות קשות.

  על מנת להוסיף לעמידות וכן להגנה על הגרפיקה המודפסת, לעיתים קרובות מוסיפים ציפוי של סרט שקוף או ציפוי UV – בהתאם למפרט – על מנת לייצר מדבקות עם למינציה. סרט עם ציפוי למינציה יכול להיות מיוצר מ-BoPP או מ-PET בהתאם לעלות ולשימוש.

  מוצרי פלסטיק הם פלא מודרני בתהליכים תעשייתיים רבים, וכאשר מדובר במדבקות הפוליאסטר הוא אחד החומרים הוורסטיליים (רב-תכליתיים) ולא יקרים הקיימים.

  לא רק שקל לטפל ולחתוך את מדבקות הפוליאסטר, כחומר פלסטי הוא יכול להתמודד עם מזג אוויר טוב יותר ממרבית הניירות (עם ציפוי או ללא ציפוי), ומדבקות פוליאסטר הן לרוב יותר חסינות טמפרטורה: הן יתעוותו וימתחו לפני שהן יתקלפו ממה שהם הודבקו אליו, כך שגם לא ניתן להחליפן בקלות. מדבקות פוליאסטר מעולות עבור מדבקות מחיר וחותמי חסיני-חבלה, כמו אלו שניתן לראות על מונים אלקטרוניים או סוגרי מכלים.

  מדבקות להדפסה איכותית

  חברת תוויות איכות בע”מ עומדת בשמחה לרשות לקוחותיה מזה שנים רבות ומקפידה על עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות ומקצועיות בכל פרויקט. חברתנו מקפידה על ביצוע עבודתה בצורה המדויקת אשר תואמת את כל דרישותיו וצרכיו של הלקוח, זאת על ידי השלמת בדיקות בקרת איכות קפדנית בכל שלבי הייצור של המדבקות בהן אתם מעוניינים. צרו קשר עם חברתנו כבר היום.

  לפרטים והזמנות

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   עוד שיכול לעניין אותך

   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט
   phone icon
   Whatsapp icon