התקשרו: 054-3003469

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים:

  מדבקות ברקוד

  זה לא משנה אם אנו נכנס לסופר, חנות חיות או חנות אופנה, לכל החנויות יהיה משהו במשותף – מדבקות אשר מודבקות לפריטים, מדבקות אלו נקראות מדבקות ברקוד. כאשר אנחנו מדברים על מדבקות ברקוד אנו מדברים על עולם שלם – אז איך בכל זאת תוכלו לבחור את המדבקות המתאימות ביותר עבורכם ומאיפה הגיע אלינו הברקוד, תווית איכות פה כדי לעשות לכם מעט סדר.

   מה זה למעשה ברקוד?

  כאשר אנחנו יורדים לעובי הקורה אנו מגלים כי תפקידו של הברקוד הוא להציג קוד דרך ספרות ו/או אותיות המופיעות על גבי המוצר בסדרות קווים ישרות או מקבילות. למעשה, בכל רחבי העולם כולם כבר מכירים את הסימון של הברקוד ורואים אותו כ-“מובן מאליו”, אך עד לפני פחות מ-75 שנה לא הומצא בכלל הברקוד. הברקוד הומצא בשנת 1948 לשם קידוד מוצרים לשם העברתם דרך קופות חדישות וממוחשבות.

  יחד עם מכשיר ייעודי לשם קריאת ברקודים סימנו וקודדים מוצרים לצרכים לוגיסטיים בלא מעט מפעלים בעולם. עם התפתחות הטכנולוגיה בשנת 70 חברת IBM לקחה את הברקוד צעד אחד קדימה יחד עם מדפסות מותאמות אישית לשם יצירת מדבקות ברקוד.

  QRCODE וברקוד זה אותו דבר?

  אנשים רבים נוטים לערבב בין QRCODE לברקוד, אנו יכולים להבין את הדמיון מאחר ומדובר גם פה בהצפנה של קוד דרך אותיות, מספרים וקווים. ברקוד לרוב יהיה מדבקה אשר תפקידה לייצג מוצרים שונים – הן מבחינת ניהול מלאים והן מבחינת סדר, ארגון ולוגיסטיקה. לעומת זאת הQRCODE הוא מדבקת ברקוד “מודרנית” ותלת ממדית אשר ניתן להכניס לא מעט פרטים בתוכה והיא פונקציונאלית הרבה יותר:

  אפשרות לשיחת טלפון מידית בסריקה, הפניה לאתר, פתיחת סרטון, שמירת איש קשר ועוד. ניתן להדפיס מדבקות ברקוד תלת ממדיות בהתאמה אישית לכל צורך שיווקי כתוצאה מכך אנו רואים לא מעט בעלי עסקים וחברות אשר משתמשות בכלי הזה גם בצורה דיגיטלית.

  שימוש בברקוד: מה הם היתרונות?

  לא מעט בעלי עסקים וחנויות תוהים האם הגיע הזמן שלהם להשתמש בברקוד – למעשה מדובר באחד המוצרים הפונקציונליים והחיוניים ביותר שיכולים להיות לכם בעסק. כאשר אנחנו מדברים על ברקוד אנו רואים מספר לא קטן של יתרונות:

  • לחסוך זמן רב

  דרך מדבקות ברקוד ניתן לחסוך זמן רב. הזנת נתונים ומעקב אחרי פריטים יכול להיות דבר מעייף במיוחד ולעיתים לוקח לא מעט זמן, גורם לשחיקה מאוד מהירה ואף לבלבול. כאשר אנו עושים את הכל בצורה דיגיטלית וממוחשבת אנו יכולים לחסוך זמן רב אותו נוכל לנצל לשם תהליכים ארגוניים אחרים.

  • לחסוך כסף

  עד לפני כמה שנים כשהיינו רוצים לנהל את הסחורה שלנו, לספור מלאים ואף להזין נתונים היינו צריכים להחזיק אדם במשרה מלאה לשם העבודה. היום, בעולם דיגיטלי וממוחשב ניתן לחסוך לא מעט כסף מאחר והתהליך הוא מהיר הרבה יותר, קל ללימוד ואין צורך בהכשרה מיוחדת.

  • טעויות לא בבית ספרנו

  טעויות אנוש קורות והרבה, נסו לחשוב על הפעמים האחרונות בהם עשיתם ספירת מלאי, עקבתם אחרי מוצרים ותייקתם אותם. סביר להניח כי לקח לכם לא מעט זמן מאחר והיו מספר טעויות בספירה. עבודה עם מערכת ממוחשבת בדוגמת ברקוד עוזרת לנו לסרוק בצורה נכונה את הכמות ולמזער בצורה מקסימלית טעויות אפשריות.

  • ניהול מלאים

  ניהול מלאים מעולם לא היה קל יותר, ברגע בו מוצר שעליו מודפסת מדבקת ברקוד נגרע מן המערכת באמצעות קופה ממוחשבת או כל כלי אחר שאתם מתעסקים בו אתם מקבלים דיווח מהימן לגבי הכמויות שנשארו. בעקבות כך ניתן להפיק לא מעט דוחות ארגוניים לגבי מוצרים אשר נמכרים יותר ונמכרים פחות.

  • עדכונים תוך כדי תנועה

  זוכרים שעד לפני כמה שנים היו מתייקים בסופר? אנשים אשר כל תפקידם היה לעבור על המוצרים השונים ולהדביק מדבקות עם המחיר הרלוונטי. לעיתים היה שוני במחירים כתוצאה מהנחה או התייקרות והיו צריכים המתייקים לעבור על המוצרים תוך כדי תנועה עוד הפעם – דבר אשר לוקח לא מעט זמן, כסף ולא כל כך מייעל את התהליכים הארגוניים. היום מאחר ומדובר בקוד ברקוד דיגיטלי ניתן לערוך את הקוד ולשנות פרטים ומאפיינים של המוצר באופן קולקטיבי.

  הדפסת מדבקות ברקוד – רק עם תווית איכות בע”מ

  כאשר אנחנו מדברים על הדפסת מדבקות ברקוד אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש, הברקוד צריך להיות קריא ומוכן לעבודה בהתאם לצרכים של הלקוח ללא שום בעיות. אנו בתווית איכות בע”מ מתמחים בהדפסת מדבקות ברקוד ומזמינים אתכם להצטרף אל קהל לקוחותינו.

  כמו כן, אנו מספקים מעטפת שלמה בכל עולם המדבקות וניתן למצוא אצלנו את כל סוגי המדבקות – מדבקות לשמן זית, מדבקות למוצרי וחנויות קוסמטיקה, מדבקות למזון, מדבקות לרכבים, למינציה, מדבקות ליינות ומשקאות אלכוהולים, מדבקות לשם קידום ויחסי ציבור ועוד.

  זה הזמן לבחור נכון, זה הזמן לבחור תווית איכות בע”מ – 24 שעות | משלוחים לכל הארץ | מחירים אטרקטיביים ונוחים.

  לפרטים והזמנות

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   עוד שיכול לעניין אותך

   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט