התקשרו: 054-3003469

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים:

  מדבקות לתבלינים

  מכירים את זה שיש לכם מגירת תבלינים (או מדף תבלינים) עם עשרות סוגי תבלינים שונים ומשונים, חלקם בשימוש יומיומי וחלקם בשימוש חד שנתי (ובטח פגו תוקף מזמן) ולאחר זמן מה כבר בקושי רואים את המדבקה על הבקבוק ובקושי יודעים לזהות איזה תבלין זה? בדיוק למצבים האלו יש את התחום של מדבקות תבלין, או מדבקות לתבלינים.

  מדבקות לתבלינים – האם כדאי בודדים או בסיטונאות?

  כמובן שאם אתם יצרני תבלינים, אז כדאי שהמדבקות אשר אתם מדביקים על בקבוקי התבלין יהיו חזקות ועמידות ולא יתפרקו או ייעלמו לאחר מספר חודשים.

  הרי המוצר שאתם מוכרים נשאר על המדף במשך זמן רב, לעתים אפילו שנים, ולכן חשוב מאד שהמדבקה תישאר חזקה וברורה כל עוד המוצר בתוקף.

  אבל… יש לא מעט אנשים פרטיים שיודעים שהמדבקות לא יחזיקו מעמד ולכן רוכשים מדבקות לתבלינים באופן פרטי וכאשר קונים את בקבוק התבלין מיד בהתחלה מדביקים את המדבקה הרלוונטית וכך חוסכים לעצמם כאב ראש עתידי.

  תחשבו שהשקעתם הרבה זמן, כסף ואנרגיה בהכנת ארוחת ערב משפחתית ל- 15 אורחים, מנות ראשונות, מנות ביניים, שלושה סוגי בשרים ותוספות ואפילו קינוח, אבל בגלל שטעיתם בתבלין (לא באשמתכם) שהמדבקה שלו לא הייתה ברורה, כל הארוחה נהרסה והבשר יצא עם פפריקה חריפה במקום פפריקה מתוקה לדוגמא. לא נעים…

  מדבקות לתבלינים זה מוצר לא יקר, לא לקהל הפרטי ולא ליצרני התבלינים. כמו מוצרי מדבקות נוספים, רוכשים גלילים גדולים של מדבקות תבלינים, בגודל המדויק ועם הכיתוב שמתאים לכם (יש לנו מחלקה גרפית אם אתם צריכים עזרה בכיתובים, בצבעים או בלוגואים) ופשוט מדביקים על הבקבוקים, בדרך כלל בצורה אוטומטית.

  מדבקות לתבלינים בעיצוב אישי:

  כל יצרן תבלינים המעוניין ׳׳לכבוש׳׳ את תשומת ליבו של הלקוח שבוחן את המדפים ברשתות השיווק. אנו בתוויות איכות יודעים להדפיס לך מדבקות מרשימות שיבליטו את המוצר שלך וירשימו את הלקוח. חברתנו מקפידה על ייצור המדבקות החזקות ביותר אשר מבטיחות איכות ועמידות רבה למשך פרקי זמן ארוכים.

  מה חשיבותן של מדבקות לתבלינים?

  מדבקות לתבלינים נדרשות מאוד על ידי חברות ומפעלים אשר מייצרים תבלינים ומשווקים אותם לציבור הרחב ולמוסדות קולינריים שונים. מדבקות אלו חייבות להיות עמידות ולמשוך את תשומת ליבו של הלקוח. שהרי בשעה שאתם משווקים את התבלינים שלכם לרשתות קמעוניות שונות, חשוב לזכור כי הלקוח רואה את המדבקות וכך מחליט איזה תבלין לקנות.

  כך למעשה ניתן יהיה להבדיל בין תבלינים שונים ולשמור על המראה המרשים של אריזתם של התבלינים באופן איכותי. מדבקות איכותיות ומעוצבות לתבלינים יהיו ללא ספק הדרך המושלמת למיתוג התבלינים שלכם בצורה מיוחדת, מעוצבת, ברורה ובלתי נשכחת. זוהי למעשה שיטה שיווקית ייחודית אשר אימצו לעצמם לא מעט עסקים אחרים, כמו יצרניות יין שונות לדוגמא. זו ההזדמנות שלכם להבטיח את העיצוב המרשים ביותר אשר ייחרט בזכרם של לקוחותיכם ויאפשר להם לשווק את התבלינים שלכם לציבור הרחב בקלות.

  מהן העלויות של מדבקות לתבלינים?

  היכולת שלנו להבדיל בין תבלינים שונים הינה בעלת משמעות רבה לאנשים שונים, זאת גם לחברות ויצרניות תבלינים שונות. על מנת לוודא כי גם אתם תוכלו להבטיח את הסימון הנכון והאיכותי ביותר של כל מוצר, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת תוויות איכות בע”מ. הצוות שלנו ישמח לעמוד לשירותכם בכל ואף יסייע בעיצוב התוויות השונות, עריכת הכיתוב ויצירת עיצוב גרפי בשילוב הלוגו שלכם, זאת באיכות הגבוהה ביותר ותוך עמידה בסטנדרטים גבוהים. לכל שאלה ובקשה הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולהבטיח את המענה המקצועי המדויק והתכליתי ביותר בעבור כל צורך. צרו קשר עם חברתנו לקבלת פרטים נוספים בנושא באתר או במספר הטלפון 054-3003469.

  האם מדבקות לתבלינים שימושיות ליום יום?

  מדבקות לתבלינים הם בין הדברים הכי שימושיים שקיימים בתחום המטבח. ללא מדבקות איך נבדיל בין פפריקה מתוקה לפפריקה חריפה? או שמכירים את זה שיש לכם מגירת תבלינים (או מדף תבלינים) עם עשרות סוגי תבלינים שונים ומשונים, חלקם בשימוש יומיומי וחלקם בשימוש חד שנתי (ובטח פגו תוקף מזמן) ולאחר זמן מה כבר בקושי רואים את המדבקה על הבקבוק ובקושי יודעים לזהות איזה תבלין זה? תוויות איכות בע”מ כאן כדי לעשות לכם קצת סדר במטבח שלכם.

  כיצד מכינים מדבקות תבלינים?

  מדבקות לתבלינים נדרשות מאוד על ידי חברות ומפעלים אשר מייצרים תבלינים ומשווקים אותם לציבור הרחב ולממוסדות קולינריים שונים. מדבקות אלו חייבות להיות עמידות ולמשוך את תשומת ליבו של הלקוח. שהרי בשעה שאתם משווקים את התבלינים שלכם לרשתות קמעוניות שונות, חשוב לזכור כי הלקוח רואה את המדבקות וכך מחליט איזה תבלין לקנות.

  כך למעשה ניתן יהיה להבדיל בין תבלינים שונים ולשמור על המראה המרשים של אריזתם של התבלינים באופן איכותי. מדבקות איכותיות ומעוצבות לתבלינים יהיו ללא ספק הדרך המושלמת למיתוג התבלינים שלכם בצורה מיוחדת, מעוצבת, ברורה ובלתי נשכחת. זוהי למעשה שיטה שיווקית ייחודית אשר אימצו לעצמם לא מעט עסקים אחרים, כמו יצרניות יין שונות לדוגמא. זו ההזדמנות שלכם להבטיח את העיצוב המרשים ביותר אשר ייחרט בזכרם של לקוחותיכם ויאפשר להם לשווק את התבלינים שלכם לציבור הרחב בקלות.

  מדבקות לצנצנות תבלינים – הבחירה הטבעית זו תווית איכות:

  היכולת שלנו להבדיל בין תבלינים שונים הינה בעלת משמעות רבה לאנשים שונים, זאת גם לחברות ויצרניות תבלינים שונות. על מנת לוודא כי גם אתם תוכלו להבטיח את הסימון הנכון והאיכותי ביותר של כל מוצר, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת תוויות איכות בע”מ. הצוות שלנו ישמח לעמוד לשירותכם בכל ואף יסייע בעיצוב התוויות השונות, עריכת הכיתוב ויצירת עיצוב גרפי בשילוב הלוגו שלכם, זאת באיכות הגבוהה ביותר ותוך עמידה בסטנדרטים גבוהים. לכל שאלה ובקשה הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר ולהבטיח את המענה המקצועי המדויק והתכליתי ביותר בעבור כל צורך. צרו קשר עם חברתנו לקבלת פרטים נוספים בנושא.

  לפרטים והזמנות

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   עוד שיכול לעניין אותך

   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט
   phone icon
   Whatsapp icon