התקשרו: 054-3003469

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים:

  מדבקות עגולות

  הדפסת מדבקות עגולות כלול בתוך המגוון הרחב של סוגי מדבקות וחומרי הגלם העומדים לרשותכם מעידים על מגוון רחב של שימושים ומטרות. בהתאם לשימוש ולצרכים, כך נבחר חומר הגלם, עיצוב המדבקה ובחירת הצבעים שלה. למעשה, ייצור מדבקות לצרכי תעשייה משמש בתחומי תעשייה שונים ומגוונים: תעשיית המזון, תעשיית הטקסטיל, תעשיית אלקטרוניקה, תעשיית הפלסטיק, בתי דפוס ועוד. הכירו את חברת תוויות איכות בע”מ התמתחה בין היתר בייצור מדבקות עגולות באופן האיכותי ביותר.

  הדפסת מדבקות עגולות – לשימוש ביתי ותעשייתי

  ייצור מדבקות עגולות מתבצע בהתאם לדרישת הלקוח ובהתאם לצרכיו ולשימושים שהוא מייעד למדבקות הללו. במובן זה, ניתן לייצר מדבקות גם בצורות שונות: אובליות, מרובעות, לבניות, ולמעשה בכל צורה גיאומטרית נדרשת. ייצור מדבקות צורניות מתבצע על פי דרישת הלקוח גם במובן של בחירת גדול המדבקה וצבעה. ניתן לייצר מדבקות בצבעים סטנדרטיים וניתן לייצרן בצבעים נועזים, זוהרים, מוזהבים או כסופים. מדבקות עגולות יכולות להיות גם מדבקות שקופות על פי דרישה – שקיפות נטולת צבע או שקיפות צבעונית. המדבקות יכולות להגיע גם בפורמט של מדבקות בגלילים , המציידת את הלקוח בכמות נכבדת בה הוא משתמש בהתאם לצורך. הדפסת מדבקות הללו יכולה להתבצע על מגוון של חומרי גלם: ויניל, נייר, פלסטיק ועוד. בהתאם לכך עובי המדבקה. מדבקות עגולות עם בלט, מדבקות שטוחות בעלות כיתוב בולט וכדומה. שוב, בהתאם לצורכי הלקוח.

  להעביר את המסר הכי טוב שאפשר

  את המדבקות האיכותיות אי אפשר להשאיר מאחור, הדפסת מדבקות עגולות שהם שם דבר, מדבקות מגניבות שמעבירות את כל המסרים תחת קורת גג אחת. הייתם מאמינים? בקלות, יעילות ובמחיר שווה לכל כיס תוכלו גם אתם להפוך כל מוצר ממשהו בנאלי למשהו מיוחד ומובדל מכל השאר. אז איפה מוצאים? נכנסים לאתר של חברת תוויות איכות בע”מ, בוחרים את מה שאתם צריכים ואחד מאיתנו ישמח לסייע ואף לייעץ לכם בהמשך הדרך.

  לפרטים והזמנות

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   עוד שיכול לעניין אותך

   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט