התקשרו: 054-3003469

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים:

  מדבקות למקלדת

  אחד מסוגי המדבקות שאנחנו בקושי שמים לב אליהם אבל משתמשים בהן הכי הרבה זה מדבקות למקלדת. כן, כן, המקלדת הזאת שאתם משתמשים בה כל הזמן, כולל עכשיו, יש עליה מדבקות. לא על כל המקלדות יש מדבקות כאלו או אחרות, אבל על חלק לא מבוטל מהן יש.

  השימושים במדבקות למקלדת

  מדוע משתמשים במדבקות למקלדת? יש לכך מספר סיבות, ונעבור עליהן במאמר הזה. הסיבה המרכזית והברורה מעליה לשימוש במדבקות למקלדות היא שינוי שפת המקלדת והמחשב.

  נגיד שאתם גרים בחו”ל והמקלדת שלכם היא רק עם אותיות אנגליות (או צרפתיות או רוסיות או כל שפה אחרת) אבל אתם הרי כותבים וקוראים בעברית וגם במחשב אתם בדרך כלל משתמשים בעברית לכתיבה (בכתיבת מסמכים, חיפוש בגוגל וכדומה).

  אתם רוצים מקלדת שיש עליה אותיות עבריות מאחר שהמחשב ממילא מותאם לעברית כבר. אז מה עושים? קונים מדבקות למקלדת בשפה העברית ופשוט מדביקים על האותיות האנגליות (או לידן) או האותיות בשפה העברית. כמה פשוט, ככה עובד ונוח. הדפסת מדבקות צריכה להיעשות על ידי מקצוענים בלבד.

  סיבה נוספת לשימוש במדבקות למקלדת היא שהמקלדת כבר ישנה (אבל עדיין טובה!) ומלוכלכת משנים של הקלדה אבל אתם לא רוצים לזרוק אותה, רק לשפר את המראה שלה. הדבקה של מדבקות אותיות מחדש על המקלדת לא יעשה כלום מלבד ישפר את חזות המקלדת ויעשה מעט יותר נעים בעיניים.

  גדלים וצבעים

  לפעמים, האותיות על המקלדת פשוט קטנות מדי ואת זה נוכל לפתור עם נקנה סט מדבקות למקלדת עם אותיות גדולות יותר אשר יכסו כמעט את כל המקש ויקלו על קריאת האותיות. כמובן שיש גם מדבקות בצבעים נגטיבים שיקלו גם הן על קריאת האותיות.

  מדבקות של אותיות בצבע לבן, על רקע שקוף כמובן, מתאימות למקלדות בצבעי שחור או אפור. באם המקלדת לבנה אז כמובן שעדיף להשתמש במדבקות כהות. המדבקות מתאימות לכל סוגי המקלדות ומכסות את כל מקשי המקלדת. המדבקות מתאימות גם למחשבים ניידים, לפטופים וכדומה.

  לפרטים והזמנות

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   עוד שיכול לעניין אותך

   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט