התקשרו: 054-3003469

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים:

  מדבקות לבקבוקים

  תווית איכות בע”מ הינה אחת החברות הותיקות ביותר במשק בתחום ייצור מדבקות בגלילים אשר במשך השנים שירתה מאות אלפי לקוחות בתחום המדבקות. אנו מאמינים כי מדבקות לבקבוקים הם מלאכת מחשבת של ממש וכך אנו גם מתייחסים אליהם.

  כל בקבוק עשוי מחומר שונה, נועד למטרות שונות – לשדר יוקרה, מיתוג ולעיתים אף לתמונה עם ברכה בהתאמה אישית. אנו עושים הכל על מנת להתאים את המדבקה הטובה ביותר אל הלקוח ללא התפשרות על איכות המוצר ועיצובו. מה הם הבקבוקים השכיחים ביותר ולמה אנחנו צריכים את תווית איכות בצד שלנו?

   מדבקות לבקבוקים חמים 

  בדיוק כמו שסיר צריך מכסה כך גם בקבוק חם צריך מדבקה עמידה. עלינו לזכור כי בקבוקים חמים שומרים על החום שלהם לאורך רוב שעות היום, ממש בדומה לבקבוקים תרמיים לכן עלינו לדאוג למדבקה אשר תהיה עמידה בחום לאורך זמן ללא שום קילופים ו/או ירידה של צבע על מנת להבטיח איכות מקסימלית.

  מדבקות לבקבוק בירה

  כאשר אנחנו מדברים על מדבקות לבקבוק בירה אנו רואים כי אוכלוסיית היעד מתחלקת ל -2 סוגים של לקוחות, הסוג הראשון הם לקוחות אשר מעוניינים בעיצוב בהתאמה אישית לשם אירוע מסוים לרוב הזמנות אלו יהיו בכמות קטנה ומינורית. באותה נשימה אנו רואים לא מעט לקוחות משוק הבירה והמבשלות המבינים את הצורך במדבקת בירה איכותית אשר משלבת בין עיצוביות ויוקרה ל”אני מאמין” שלהם. שוק הבירה נחשב לאחד השווקים המצליחים ביותר בישראל ולעיתים זו המדבקה קטנה שיכולה לעשות את כל ההבדל – בסוף גם העין אוכלת.

  מדבקות ליינות

  היום הכל מתחיל בשיווק נכון, יכול להיות לכם יין מנצח אך בגלל עיצוב מעט משעמם כמות המכירות שלכם תרד משמעותית או תתקע במקום. הדרך לקנות את הלקוח הישראלי בעולם הויזואלי בו אנו חיים הואהיא דרך מדבקה שתופסת את העין, כמו כן עלינו להעביר את המסר של המותג בצורה נכונה. לכן יש צורך באפיון של קהל היעד, אופי היין והמסר אותו החברה מעוניינת להעביר – כתוצאה מכך ניתן לראות עשרות מדבקות שונות – מדבקות לכה, הטבעות שונות, הדפסות משי ועוד שלל סוגי הדפסות.

  מדבקות למוצרים אלכוהוליים

  שוק האלכוהול הוא אחד השווקים הגדולים ביותר בישראל ובעולם, למעשה על כל מוצר שיוצא לשוק יוצאים עוד חמישה מוצרים באותו החודש, לכן קשה מאוד להתברג בצורה נכונה וטובה בשוק האלכוהול גם אם יש לכם מוצר מנצח. אנו חיים בעולם בו יש חשיבות גדולה לנראות של מוצרים, לכן יש את הצורך בהתאמת מדבקה למוצרי אלכוהול. מדבקה אשר נשים על ליקר תהיה שונה ברוב המקרים ממדבקה שנשים על יין או בירה. אנו ממליצים לא להתעלם מעניין זה ולהתייחס אליו בכובד ראש. שיווק נכון מתחיל עם מדבקה נכונה.

  מדבקות בהתאמה אישית ללקוח

  לא מעט לקוחות חושבים שהם צריכים להגיע עם המוצר המוגמר ורק לאחר מכן להדפיס אותו, זה אפשרות אבל זו ממש לא חובה. ישנם לא מעט לקוחות אשר לא יודעים איך לפרוץ את תקרת הזכוכית שלהם ולעצב בצורה נכונה את המדבקות של המוצרים שלהם הן מבחינה עיצובית, הן מבחינה שיווקית ובמקרים מסוימים גם מבחינה פונקציונאלית.

  תווית איכות מורידה לכם את כל החששות ומציעה לכם ליווי מלא בכל התהליך תוך כדי אפיון המוצר שלכם והתאמת מדבקות בהתאמה אישית עבורכם – כך אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שהגעתם למקום הנכון בו תקבלו פתרון ומענה תחת מטריה אחת.

  לקדם את המוצר דרך מדבקה ממותגת

  מעבר לויזואליות המרשימה של המדבקות חשוב לציין כי מדובר באביזר יח”צ וקד”מ לכל דבר ועניין. מדבקה אשר מיוצרת בצורה נכונה, מעבירה את המסר בצורה נכונה יכולה להפוך ויראלית ולשיחת היום בקלות. כמו כן, מדבקה ממותגת בצורה נכונה “צדה” את עיני הלקוח וגורמת לו לגשת דווקא אל הבקבוק שלכם מתוך כל ההיצע הגדול בחנות האלכוהול או הסופר. היום כבר לא מספיק מוצר טוב, אתם צריכים לספר סיפור וסיפור מספרים עם תווית איכות.

  מדבקה עם קוד QR

  בעידן של היום כולנו מחזיקים פלאפון חכם, סיכוי סביר שאתם קוראים את התוכן שלנו כרגע דרך הפלאפון ולא דרך המחשב. כיום, ניתן להדפיס מדבקות עם קוד QR ייעודי אשר מותאם אישית לפלאפונים של הלקוחות שלכם.

  דרך מדבקת QR (מדבקת סריקה), ניתן להוסיף קישור לאתר שלכם, דף נחיתה של תחרות כלשהי, קידום של מוצר אחר או כל דבר אחר העולה ברוחכם. אגב, אם אתם מעשנים תראו כי לא מעט סיגריות היום מכילות קודי QR באריזת הקופסה שלהם לשם קידום מוצרים אחרים שלהם. אנו מציעים לנצל את האפשרות להוסיף קוד QR למדבקה ולנצל אפיק שיווקי נוסף בו אתם יכולים להתקדם.

  מדבקות לבקבוקים – תווית איכות בע”מ

  מדבקות לבקבוקים הפכו בשנים האחרונות לשם נרדף לתווית איכות בע”מ. חברתנו מספקת במשך השנים מעטפת שלמה ללא מעט לקוחות פרטיים, עסקיים וציבורים. אנו מזמינים אתכם לבחור נכון וליצור איתנו קשר  לטלפון 0543003469 עוד היום!

  לפרטים והזמנות

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   עוד שיכול לעניין אותך

   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט