התקשרו: 054-3003469

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים:

  הדפסת סטיקרים

   

  בכל מקום שאנחנו הולכים אנחנו פוגשים אותם, את הסטיקרים. אנחנו רואים את זה על עמודים ברחוב ועל לוחות פרסום. אנחנו פוגשים אותם על מכוניות, על תחנות אוטובוס וגם על הכניסה לבית. הסטיקרים פופולאריים מאוד גם כאשר ישנה הפגנה, מחאה פוליטית כלשהי או אפילו סתם יום חגיגי הסטיקרים תופסים בכל אותן הסיטואציות מקום של כבוד. אנשים מדביקים את הסטיקרים על החולצות, על התיקים, על הכובעים ועל מה בעצם לא.

  בגלל שהסטיקר הוא מוצר בעל משמעות כל כך גדולה, חשוב לבחור את הסטיקר הנכון ואת ההדפס הנכון ולעשות את זה בצורה הכי מקצועית. זאת כדי לקבל בסופו של דבר את המוצר האיכותי והמוקפד שיעשה את העבודה כמו שצריך.

  סטיקר – אבל כמו שצריך

  יש סטיקרים שהם מחומר פחות איכותי ועל כן הוא לא יהיה כל כך שימושי. אחרי הדבקה חד פעמית כבר אי אפשר יהיה להזיז אותו ממקומו. הוא יתקפל, יקבל מראה ישן והוא לא באמת יעשה את העבודה.

  מנגד יש את הסטיקרים שנראים בוהקים וברורים. אלו בהחלט ייתנו את המענה הרצוי לכל צורך או לכל מטרה אשר לשמן הדפיסו את אותם הסטיקרים.

  מי יעצב לכם את הסטיקר?

  בכל מה שקשור לעיצוב של הסטיקר, יש לתת את הדעת על כך שהעיצוב הוא למעשה החלק העיקרי של הסטיקר. אם העיצוב יהיה מושך, מקצועי ומעוצב היטב, הסטיקר אכן יעשה את העבודה.

  כי נכון שחשוב להשקיע בסטיקר שיהיה איכותי. אבל סטיקר איכותי ככל שיהיה עם עיצוב לא מושלם לא יעשה כלום.

  אז האמת היא שיש מקרים רבים אשר בהם תוכלו להזמין את הכיתוב הרצוי בבית הדפוס ולקבל את החבילה המושלמת של המדבקה עם כל מה שכתוב עליה. אך אם אתם רוצים עיצוב מיוחד וכיתוב מעבר לסטנדרט, הטוב ביותר הוא שתפנו אל מעצב גרפי מקצועי על מנת שהוא זה שיעצב עבורכם את הסטיקר. ברגע שהוא יסיים את המלאכה תוכלו לפנות אל בית דפוס ולהדפיס את המוצר על החומר הרצוי והמתאים לכם.

  מה קובע את המחיר של הסטיקר?

  אז אמרנו שאת העיצוב עדיף שתעשו אצל איש מקצוע שזה התחום שלו וזה מה שהוא עושה מבחינה מקצועית. העיצוב הגרפי עשוי להיות החלק הכי יקר בכל הסיפור הזה כשזה תלוי בהיקף העבודה ובטיבו של איש המקצוע אשר אליו פניתם. עיצובים גרפיים מתומחרים לרוב על פי המורכבות של העבודה. על עבודה פשוטה ולא מורכבת תצטרכו לשלם מעט יחסית, ככל שהמלאכה תדרוש עבודה רבה יותר ועיצוב מוקפד יותר הרי שהמחיר יעלה בהתאם.

  התמחור נקבע בעיקרון בהתאם לגודל של הסטיקר הבודד כאשר כל שינוי קטן בגודל משפיע על המחיר הסופי. מעבר לכך המחיר יושפע באופן משמעותי בהתאם לכמות של המדבקות שאתם מזמינים.

  ההבדל בין סטיקר למדבקה

  אז מה בעצם ההבדל בין סטיקר למדבקה? בגדול אין הבדל משמעותי. המוצר הוא אותו מוצר והמטרה היא גם כן אותה מטרה. אך יש בכל זאת הבדלים מבחינת הצרכים של הלקוח והמטרה של הסטיקר או המדבקה ובהתאם לכך יש לבחור לכל סיטואציה את המוצר הנכון.

  הדפסת סטיקרים היא בדרך כלל לא לצורך שימוש ארוך. את הסטיקר אנחנו רוצים לשימוש קצר מועד אך כזה שייתן מענה מושלם לזמן הקצר בו הוא יהיה בשימוש. כך למשל חייב הסטיקר להתאים לכל מקום בו נרצה להדביק אותו. כלומר, שהוא יתאים להדבקה על מתכת, על פלסטיק, על טקסטיל וכן הלאה. בחלק הזה הוא חייב להיות הכי איכותי. כי כל המטרה של הסטיקר בדרך כלל היא הדבקה על עמודי מתכת, על זכוכית, על פח, על תיקים, על חולצות ועל כל מקום לא קונבנציונאלי.

  באופן כללי, ככל שהאיכות המתבקשת תהיה גבוהה יותר, המחיר יהיה יקר בהתאם.

  מזמינים סטיקר מהבית

  היום כבר לא צריך לצאת מהבית כדי להדפיס סטיקר. יש אפשרות להזמין את השירות מהבית וזאת בלי שיהיה צורך כלל לטרוח לשם כך. אתם יכולים לעצב לכם את הגרפיקה או להיעזר לשם כך במעצב גרפי ולשלוח את העיצוב ישירות אל בית הדפוס. ציינו רק את המטרה של הסטיקר, את הכמות הרצויה ואת הגודל הרצוי והמלאכה תתבצע תוך זמן קצר לשביעות רצונכם המלאה.

  תוויות איכות בע”מ – לכל סוג של סטיקרים, בכל גודל ולכל מטרה. כדי שתקבלו את המענה הטוב ביותר לצרכים ולמטרות שלכם.

  פנו אלינו ותקבלו את הסטיקרים שידברו בעד עצמם. 054-3003469 תוויות איכות.

   

  לפרטים והזמנות

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   עוד שיכול לעניין אותך

   גלילי מדבקות ויניל

   גלילי מדבקות ויניל

   בעלי עסקים רבים מוצאים את עצמם מחפשים אחר פתרונות סימון שונים ועושים שימוש במדבקות בגלילים לשם מטרות שונות, אנו מניחים...

   מדבקות נגישות לזכוכית

   מדבקות נגישות לזכוכית

   מוסדות תרבות, מבני ציבור, משרדים וכל מבנה אחר הכולל קירוי ודלתות מזכוכית, צריך להצטייד במגוון מדבקות נגישות לזכוכית. למדבקות אלו...

   הדפסת תוויות

   הדפסת תוויות

     על כל מוצר מכל סוג יש לנו תוויות. אם זה על מוצרי מזון ואם זה על מוצרי בית שונים. על...

   הדפסת סטיקרים

   הדפסת סטיקרים

     בכל מקום שאנחנו הולכים אנחנו פוגשים אותם, את הסטיקרים. אנחנו רואים את זה על עמודים ברחוב ועל לוחות פרסום. אנחנו...

   מדבקות לבקבוקים

   מדבקות לבקבוקים

   תווית איכות בע"מ הינה אחת החברות הותיקות ביותר במשק בתחום ייצור מדבקות בגלילים אשר במשך השנים שירתה מאות אלפי לקוחות בתחום המדבקות. אנו מאמינים כי...
   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט