התקשרו: 054-3003469

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים:

  הדפסת תוויות

   

  על כל מוצר מכל סוג יש לנו תוויות. אם זה על מוצרי מזון ואם זה על מוצרי בית שונים. על מוצרי דפוס, על חומרי בנייה או על מוצרי קוסמטיקה. אף אחד לא מוכן לקנות מוצר שאין עליו הסבר ממה הוא עשוי למה הוא מיועד ומה אופן השימוש בו.אז אם עד היום קבלתם את התוויות כמובנות מאליהן ולא ייחסתם להן חשיבות מיוחדות, אנחנו כאן בתוויות איכות בע”מ, כדי לספר לכם מעט על התוויות, על הבחירה הנכונה של התוויות ועל השימוש הנכון בתוויות.

  מה חשוב שיהיה בתווית?

  אז מה בעצם הכי חושב שיהיה בתוויות למוצרים השונים?

  יש מספר פרמטרים עליהם חובה לתת את העת על מנת שיתקבל המענה הנכון והתמורה הרצויה מהבחירה בתווית.

  מדבקה מתאימה למוצר

  לפני הכול חשוב שהמדבקה תתאים למוצר ולמקום שם מבקשים להדביק אותו.

  זה יכול להיות תווית שמיועדת לכל אחד מהחומרים הבאים –

  זכוכית

  פלסטיק, קרמיקה

  גבס

  פח

  לוקבונד

  פרספקס

  חומרים חלקים וקשיחים.

  ועוד.

  כל חומר עשוי לדרוש סוג אחר של תווית על מנת שיתקבל המענה הרצוי והאיכות המתאימה בהתאם לדרישות. כך למשל חושב מאוד לדעת האם המדבקות מיועדות למוצרים הדורשים אחסון בסביבה רטובה או בהקפאה.

  מדבקה שתוכלו להסיר

  לפעמים אתם צריכים שהמדבקה תהיה קלה להסרה. במקרים בהם המדבקה אמורה להישאר על המוצר חשוב שהיא תהיה עמידה וחזקה ותישאר על המוצר לאורך זמן. במצבים אחרים אשר בהם אתם רוצים את האפשרות של העברת המדבקה או הסרה שלה, חשוב שתבחרו מדבקה שתתאים למטרה הזו. זה אומר מדבקה מצופה בלמינציה וכזו שלא תותיר אחריה סימנים של דבק.

  מדבקה עם הגנה

  יש מדבקות שיש להם ציוי מיוחד נגד דהייה או שריטות. הציפוי המבריק הוא זה שמגן על המדבקה ומעניק לה מראה מרשים ובוהק לאורך זמן. במיוחד נכון הדבר למדבקות או תוויות שאמורות להישאר על מוצר שהשימוש בו הוא לא קצר. כמו למשל מוצרי קוסמטיקה שונים.

  העיצוב שעל המדבקה

  אז דברנו עד כה על האיכות של המדבקה ועל הייחודיות שלה. חשוב להבין כי יש משמעות רבה עוד יותר לעיצוב שהגרפי של המדבקה ועל הכיתוב שיהיה עליה. ככל שהמדבקה תהיה מעוצבת בצורה מקצועית יותר, הרי שהיא תעשה את העבודה שלה בצורה טובה הרבה יותר.

  ברוב המקרים ההמלצה היא לעשות את העיצוב בנפרד מההדפסה. לשם כך מומלץ לגשת אל איש מקצוע מהתחום הגרפי על מנת לקבל את המענה הרצוי בהתאם לצרכים. באופן כזה תוכלו להגיע לעיצוב הכי מתאים לכם ולצרכים שלכם כאשר המדבקה תיתן לכם את המענה הרצוי.

  התווית שמוכרת לכם את המוצר

  לא כולם מבינים את זה. אבל כדי למכור מוצר, לא די להשקיע במוצר עצמו. אם המוצר יהיה איכותי, טוב, טרי, טעים או כל מחמאה אחרת שנוכל לתת לכם על המוצרים שלכם, אם לא תדאגו לאריזה הולמת של כל זה, כל היופי וכל הייחודיות והטעם פשוט לא יוכלו לבוא לידי ביטוי. כי מה לעשות, אנשים אוכלים בעיניים. מתרשמים מהקנקן הרבה יותר ממה שיש בו ומבקשים לקנות מוצרים שנראים טוב. אז לא נוכל לחנך כאן את העולם שיהיה יותר ערכי ויותר מעשי. כי האדם יראה לעיניים והעיניים משכנעות אתונו הרבה יותר מכל.

  מסיבה זו חשוב כל כך להשקיע בוויזואליות של המוצר ובעיצוב החיצוני שלו. רק כך יקבל המוצר את הכובד הראוי לו.

  תווית שעושה את העבודה

  אנשים שרואים באקראי מוצרי מזון שונים או כל מוצר אחר מתחום שונה, לא תמיד זוכרים את השם ואת הפרטים של המוצר. אך זהו אחד הדברים שמחלחלים אל תת המודע שלנו. אנחנו רואים מוצר ואם הוא יפה, מרשים, יוצא דופן בוויזואליות שלו הוא פשוט נכנס למקום כלשהו בתת המודע שלנו במוח. מה שבהחלט יוצר מצב אשר בו יש לנו את המוצר במגירה שכוחה במוח. ברגע שנזדקק למוצר מהסוג הזה, באופן אוטומטי נבחר בזה שיצר עלינו את הרושם החזק.

  האיכות של תווית

  אז דברנו על החשיבות של העיצוב של התווית. אך מעבר לכך חשוב לזכור כי לאיכות של התווית יש הרבה מאוד מה לומר. התווית אמורה לשמש אותנו היטב בהתאם לסוג המוצר. אם זו תווית של בקבוק שתייה קלה למשל, התווית צריכה להיות ברורה, חזקה דיה וכזו שלא תנשור מהר מידי. תווית לא איכותית עשויה להיעלם כאשר היא עדיין עומדת על המדף בחנות. תווית לא איכותית לא תשרוד את תנאי הלחות והקור במקרר וכך היא פשוט לא תישאר על המוצר. חשוב לבחור תווית בהתאם לסוג המוצר ולאופי השימוש במוצר.

  כך למשל תוויות לתחליבי רחצה, לשמפו או לחומרי ניקוי חייבות לגלות עמידות גם בתנאים הצפויים להם. הם אמורים להישאר במיטבם גם לאחר שהם יירטבו במים או יבואו במגע עם סבון.

  הגודל של התווית

  בכל מוצר יש צרך בתווית בגודל אחר. חשוב להתאים את התווית בצורה כזו שהיא תחמיא למוצר. התווית צריכה להיות בגודל סביר שהמידע יהיה קריא ונוח לעין וכמובן יעניק למוצר את התדמית המתאימה.

  לפרטים והזמנות

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   עוד שיכול לעניין אותך

   גלילי מדבקות ויניל

   גלילי מדבקות ויניל

   בעלי עסקים רבים מוצאים את עצמם מחפשים אחר פתרונות סימון שונים ועושים שימוש במדבקות בגלילים לשם מטרות שונות, אנו מניחים...

   מדבקות נגישות לזכוכית

   מדבקות נגישות לזכוכית

   מוסדות תרבות, מבני ציבור, משרדים וכל מבנה אחר הכולל קירוי ודלתות מזכוכית, צריך להצטייד במגוון מדבקות נגישות לזכוכית. למדבקות אלו...

   הדפסת תוויות

   הדפסת תוויות

     על כל מוצר מכל סוג יש לנו תוויות. אם זה על מוצרי מזון ואם זה על מוצרי בית שונים. על...

   הדפסת סטיקרים

   הדפסת סטיקרים

     בכל מקום שאנחנו הולכים אנחנו פוגשים אותם, את הסטיקרים. אנחנו רואים את זה על עמודים ברחוב ועל לוחות פרסום. אנחנו...

   מדבקות לבקבוקים

   מדבקות לבקבוקים

   תווית איכות בע"מ הינה אחת החברות הותיקות ביותר במשק בתחום ייצור מדבקות בגלילים אשר במשך השנים שירתה מאות אלפי לקוחות בתחום המדבקות. אנו מאמינים כי...
   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט